logo

Bize Ulaşın

Seo Çalışmaları

Google Reklam Süreci Hakkında

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu, web sitenizi ve içeriklerinizi organik olarak Google arama sonuçlarının üst sıralarına çıkarmak için yapılan çalışmalardır. SEO iki kısımda incelenebilir: Site içi SEO ve site dışı SEO. Sitedeki tüm işlemlere Site içi SEO, site dışı SEO ise web sitenizde gerçekleşmeyen işlemlerdir.

Google Reklam Süreci

Web site trafiğinin artırılması için nitelikli çalışmalar yapmanın en iyi yolu SEO araçlarından faydalanmaktır. Çünkü planlı ve profesyonel biçimde kurgulanmış SEO çalışmaları sayesinde web sitelerinin organik trafiği yükseltilebilir. Böylece potansiyel hedef kitleye erişme ve yerleşik ziyaretçi sayısını artırma gibi ihtiyaçları karşılamak mümkün hale gelir. SEO’nun en önemli işlevi web sitesinde güncel ve dinamik bir yapı oluşturarak sürekli artış gösteren bir kitleye erişim sağlamaktır.
SEO çalışmaları site içi ve site dışı çalışmalar olarak iki temel kategoride planlanır. Bu çalışmaların verimli bir zemine oturtulması için site içi SEO çalışmalarında meta açıklamaları, etiket girişleri ve dahili bağlantı eklemeleri yapılır. Aynı zamanda metinlerin kendi içinde anahtar kelime dinamiği kurularak arama motoru algoritmasında ön plana çıkması sağlanır.
Service Image

Seo Çalışmaları

Google Reklam Süreci

Site İçi SEO Analizi

Site içi SEO analizi ile web sitenizin Google ile aynı dili konuşabilecek hale gelmesini sağlarız.

Site Dışı SEO

Site dışı SEO (Off-Page SEO) ile web sitenizin bilinirliğinin artmasını sağlarız.

Rakip ve Sektör Analizi

Sektörünüz ve rakiplerinizi inceleyerek Google'da rakiplerinizi geçebilecek stratejiler hazırlıyoruz.

Daha Fazla Ziyaretçi

Kullandığımız SEO araçları ve SEO uzmanlarımızın gücünü birleştirerek işinizi işimiz gibi görüp, en az maliyetle en verimli sonuçları alabilmeniz için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Creatif Çözümler İçin

Plato Yazılım
Daha Fazla