logo

Bize Ulaşın

UI/UX Tasarımı

Tasarım Çalışma Süreci

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara yönelik web yazılım projeleri geliştiriyoruz. Hayalinizdeki projeleri dijital dünyaya taşıyacak yazılım ve kodlama çalışmalarını hayata geçiriyoruz.

Web Yazılım

Öncelikle web yazılım ve mobil uygulama yazılımı alanında talepleriniz dinlenir. Ekibimiz tarafından taleplerinize yönelik projelendirme yapılır.
Web tasarım ve kodlama çalışmaları sonrasında projeniz sunulur. İstediğiniz revizeler sonrasında web yazılım projelerinizin son hali teslim edilir. Web yazılım hizmeti sonrası destek konusunda da Plato Yazılım Ajans güvencesi devam eder.
Service Image

Web Tasarım

Sunduğumuz Avantajlar

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

İşletmenizin çalışma sistemi, vizyonu, misyonu ve kurumsal yapısı ile uyumlu modern dokuya sahip web sitesi tasarımları oluşturuyoruz. Tüm web tasarım projelerimizde ziyaretçilerinizin web sitenizde kolay işlem yapabilmesine ve markanıza daha kolay ulaşabilmesine odaklanıyoruz. Arama motoru dostu yazı karakteri seçilip kurumsal kimliğinizi barındıran bir web sitesi tasarlarlıyoruz.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Plato Yazılım Ajans'ı internet üzerinden potansiyel müşterilerinize ulaşıp, satış gerçekleştirebileceğiniz e-ticaret sitesi projeleri de yürütmektedir . E- ticaret sitesinde tüm banka ve aracı kurum entegrasyonları gerçekleştirilmektedir.

Mobil Uygulama Tasarımı

İhtiyacınız olan tüm mobil uygulama tasarımlarını tasarlayabiliriz. Mobil uygulama tasarımlarımızın tümü UX (Kullanıcı Deneyimi) tasarımlarıdır. Mobil uygulama tasarımı çizimi yapılmadan önce tüm tasarım şeması ve işleyiş sistemi çıkarılıp, istenilen yapı tam olarak belirlenir. Sonrasında ise işiniz çok daha kolaydır.

Portfolyo Web Sitesi Tasarımı

Portfolyo web sitesi tasarımı ile en dikkat çekici projelerinizi, ürün ve hizmetlerinizi sergileyebilmenize olanak tanır. Web sitesi üzerinde çalışmalarınızı, ürün ve hizmetlerinizi estetik ve şık bir tasarımla sunabilirsiniz. Çevrimiçi portföyler sayesinde potansiyel müşterilerinize uzmanlığınızı gösterebilirsiniz. Portfolyo web sitesi tüm mobil cihazlar ve tabletlerle uyumludur. Kolay yönetilebilir Plato Yazılım paneli sayesinde kurumsal kimliğinizi, çalışmalarınızı, konumunuzu, iletişim bilgilerinizi kolayca paylaşabilirsiniz.

Creatif Çözümler İçin

Plato Yazılım
Daha Fazla