logo

Bize Ulaşın

İlham Veren Fikirler Üretiyoruz.

Grafik Tasarım

Markanız için en etkili pazarlama ve tanıtım yöntemlerine mi ihtiyacınız var? Plato yazılım'ın grafik tasarım noktasında ki profesyonel desteği ile sizlere bu alanda en iyi hizmet sunuyoruz. Markanızın farkını ortaya koymak ve yaratıcı gücün sınırlarını zorlamak adına gerçekleştirilen tüm çalışmalarda farklı olduğunuzu tüm dünyaya gösterebilme şansını elde edeceksiniz.

Grafik Tasarım Hakkında

Bir iletiyi yazılı veya görsel yolla belirlenen bir hedef kitleye ulaştırmak için yapılan, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak tasarlanan afiş, ilan tahtası, logo gibi yaratıcılık gerektiren tasarımlar grafik tasarım alanında yer alır. Grafik tasarım kendi bünyesinde, denge, vurgulama, karşıtlık, hizalama, hareket, oran, tekrarlama, yakınlık ve birlik gibi belirli sanatsal ölçütleri bulunmaktadır. Tasarımlarımızı yaparken bu grafik tasarım öğelerini dikkate alarak oluşturuyoruz.
Grafik tasarım kurumsal kimlik inşasından sosyal medya yönetimi için hazırlanacak postlara ve creative çalışmalara kadar birçok alanda kendine yer edinmiş bir dijital unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Elbette grafik tasarımın gücünü arkamıza alırken bunu da profesyonel bir şekilde gerçekleştirmeliyiz. Bu doğrultuda Plato yazılım ekibi olarak sizlere hizmet vermekten ve destek sağlamaktan memnun oluruz.
Service Image

Tasarım

Grafik Tasarım Hakkında

Grafik Tasarım Nasıl Olmalı?

Grafik tasarımın en önemli tarafı markayı özelleştirebilme özelliğinin bulunmasıdır. Bu yüzden grafik tasarım bir fikir dahilinde ilerletilen çizimlerle var edilir. Kesinlikle ileri düzey bakış açısı ve fotoğrafçılık bilgisi ile ilerlenmesi gereken bir alandır. Destek ve çözümleri için bizimle iletişim bölümümüz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Grafik Tasarımı Ne Kadar Sürüyor?

Tasarım işlemleri projeden projede değişkenlik gösteren bir hazırlık aşamasına tabii tutulur. Proje değerlendirmesi esnasında bu süreç net bir şeklide ortaya çıkacaktır. Bu sürecin özel değerlendirmeye tabi tutulması da en sağlıklı yöntemdir.

Neden Plato Ajansı Tercih Etmeliyim?

Kurumsal profesyonelliğe ve sistemli bir çalışma sistemine sahibiz. Doğru iletişim ile çalışma süreci hakkıda ve tüm projelerinizde hedeflenen başarıyı sağlamaya yönelik planlamalar yapıyouz. Önceliğimiz, müşteri memnuniyeti ve kapsamlı bilgi akışının doğru sağlanmasıdır. Hem profesyonel boyutta talep edilen başarıyı yakalamak hem de arzu edilen görünümü oluşturmayı hedefliyoruz.

Neden Grafik Tasarım Desteği Almalısınız?

Grafik tasarımı yapanların almış oldukları eğitimler sayesinde firmanızın tanıtımını daha doğru bir şekilde yapabilir, müşterileri firmanıza çekmenin farklı yöntemlerini keşfedebilirsiniz. Firmanızın daha kısa sürede tanınması ve büyümesi için grafik tasarım desteği almanızı öneririz.

Creatif Çözümler İçin

Plato Yazılım
Daha Fazla