logo

Bize Ulaşın

Web Tasarım

Tasarım Süreci

Sosyal Medya ve Dijital Reklamlarınızı yönetebiliriz.Tüm ürünlerinizi seo uyumlu bir şekilde web sitenize ekleyebiliriz.Web sitenizin genel seo ayarlarını analiz edilerek tekrar yapılandırabilir ve SEO hakkında detaylı bir toplantı yapabiliriz. Web siteniz için doping etkisi yapacak bir dış seo hizmeti verebiliriz.

Web Tasarımı

Web sitenizin tasarımsal ve kurumsal olarak sizi tam olarak yansıtması açısından fikir verebiliriz. Google servislerini ve Yandex servislerini kurabiliriz. Web siteniz için ilgi çekici ve yüksek standartlarda reklam bannerleri hazırlayabiliriz.
Web sitenizde yasal olarak bulundurmak zorunda olduğunuz tüm yasal sözleşmelerinizi işletmenize uygun bir şekilde hazır hale getirip sitenize ekleyebiliriz. Uzman yazılımcı ve tasarımcı kadromuz sayesinde web sitenizin tema tasarımını yeniliyebilir sıfırdan size özel bir sunum ile özgün bir çalışma yapabiliriz.
Service Image

Web Tasarım

Sunduğumuz Avantajlar

Özel tasarım yaptırabilir miyim?

Elbette! Plato Web Tasarım Ajansı, hazır şablonlar halinde web tasarım modülleri sunmaz. Bunun yerine, sunulan tasarım çalışmalarının tamamı markanızın, hedef kitlenizin ve ürün / hizmetlerinizin yapısına göre özel olarak kurgulanır. Tamamen özgün, kişiselleştirilmiş, kurumsal ve profesyonel tasarımlardan yararlanmış olursunuz.

Web tasarım fiyatları nelerdir?

Plato Web Tasarım ajansı olarak paket hizmetler tanıtmaktan kaçınıyoruz. Çünkü her bir marka ya da web projesinin farklı ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Web tasarım fiyatları, yönetim panelinde ihtiyaç duyduğunuz özellikler, sitenizdeki sayfa sayısı, dil seçeneği sayısı ve diğer bazı faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Web tasarım ve kodlama hizmetlerini beraber veriyor musunuz?

Elbette! Plato Web Tasarım Ajansı’nın alanında uzman güçlü bir kodlama ekibi var. Dilerseniz tasarım ve kodlama ekibimiz birlikte çalışarak tek elden, güçlü ve kusursuz bir sonuç ortaya çıkarabilir.

Web tasarımlarınız mobil uyumlumu?

Tersini düşünemiyoruz! Plato Web Tasarım olarak tüm web sitesi tasarımlarımız yüzde yüz mobil uyumlu (responsive) olarak tamamlanır. Bu hem SEO süreçleri hem de kullanıcı deneyi (UX) için oldukça önemli bir parametre. Bu yüzden modern ve güçlü tekniklerle çalışıyoruz. Web sitenizi tüm mobil cihazlardan ve bilgisayarlardan erişilebilir ve interaktif şekilde kullanılabilir kılıyoruz!

Web çalışmalarınız seo uyumlu mu?

Hem de her detayı ile! Plato Web Tasarım Ajansı, tasarım süreçlerini SEO uzmanlarından destek alarak götürür. Dolayısıyla SEO’nun tüm tasarımsal gereklilikleri ile yüzde yüz uyumlu, kullanıcı odaklı bir çalışma ortaya çıkar. Markanızı ve ziyaretçilerinizi önemsiyoruz!

Web sitesi tasarımına sosyal meda paylaşımlarını yerleştirebilir miyiz?

Elbette! Sosyal bir marka olarak instagram postlarınızı ve Facebook paylaşımlarınızı en estetik şekilde web sitenize entegre ediyoruz.

Creatif Çözümler İçin

Plato Yazılım
Daha Fazla