logo

Bize Ulaşın

Plato Yazılım Hakkında?

Web sitesi
lüks değil ihtiyaçtır.

Plato Yazılım, ekibiyle beraber bir çok sektörde özel yazılım çözümlerine imza atmıştır. Web programlamada ki tecrübesi, çalıştığı tüm firmaların ihtiyaçlarını doğru analiz ederek onlar için en uygun olan çözümleri geliştirir. Sizde Plato Yazılım çözümleri ile tanışmak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgisayar
Bilgisayar

Hakkımızda

Firmanızın ihtiyaçlarına yönelik Dijital Proje Yönetimi, E-Ticaret danışmanlığı, Kurumsal Google Seo Danışmanlığı, Kurumsal Web Sitesi tasarım danışmanlığı konularında özel çözümler üretiyoruz. Sorunlu ve çözüme ulaşamamış sorunlarınızı tespit ediyor ve düzenleme önerileri sunuyoruz.

+

Memnun müşteriler

+

Proje Tamamlandı

+

Takım üyeleri

+

Dijital ürünler

Image

Neden mi Bizi Seçmelisiniz?

Markanıza özel ihtiyaçlarınızı belirliyoruz

Son teknolojileri dibine kadar kullanarak, sizleri Dijital dünyanın tüm nimetlerinden yararlandırıyoruz. Tüm uzmanlık alanlarında tecrübeli, dijital pazarlamanın ve web teknolojilerinin tüm detaylarına hakim bir takım ile çalışıyorsunuz. Hızlı çözümler üretiyor, özel alternatifler ile yol haritasını çıkartıp, projelerinizi tarihinde teslim ediyor ve markanızın büyümesini hızlandırıyoruz.

Bizi rakiplerimizden ayıran ve uzman bir iş danışmanlığı hizmeti sunmamızı sağlayan ana faktör budur. Ekibimiz geniş kapsamlı deneyimini firmanız için sunmaya şimdiden sabırsızlanıyouz.

Bizim takım

Ekip Üyelerimiz

Member

Hakan Türkan

Ceo
Member

Melike Özçelik

Grafiker
Member

Rabia Özcan

Web Developer
Member

Hilal Öcal

Web Developer
Member

Hüseyin Yorgun

Fotoğraf & Video Editörü

Değerli düşüncelerinizin
Mucizevi
fikirlere dönüşümüne şahit olun.

Bizimle iletişime Geçin