logo

Bize Ulaşın

Sosyal Medya Yönetimi

Tasarım Süreci Hakkında

Sosyal medya danışmanlığı hizmetini “Halkla İlişkilerin Temel İlkeleri” doğrultusunda şekillendiriyoruz. Müşterileriniz ile iki yönlü iletişim kurmaya dikkat ediyoruz, doğru bilgi vermek için firmanız ile sürekli iletişim halinde kalıyoruz, sosyal medya uzmanlarımız ile sabırlı şekilde çalışıyoruz, yineleme ve süreklilik ilkesine son derece dikkat ediyoruz ve bunları yaparken firma imajınızı her zaman göz önünde bulunduruyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı hizmeti yerine getirilirken en çok dikkat ettiğimiz konuların başında içerik yönetimi gelmektedir. Sosyal medya hesaplarınızı kurumsal imajınıza yakışır şekilde sürekli ve güncel tutuyoruz. Web sitenizde yayınlanan ürün ve hizmetler ile varsa başkaca marka değerlerinizi sosyal medyaya uygun hale getiriyoruz. Grafikerlerimiz ve içerik üreticilerimiz tarafından yaratıcı postlar oluşturuyor ve yayınlıyoruz.
Bize emanet ettiğiniz hesaplarınız aralıksız olarak sosyal medya uzmanlarımız tarafından ekip çalışması çerçevesinde takip edilir.
Service Image

Sosyal Medya Tasarımı

Sunduğumuz Avantajlar

Sosyal Medya Yönetiminde Kitle Belirleme

Hedef kitle belirleme sosyal medya yönetimin en önemli noktalarındandır. Yaş aralığı, cinsiyet, ilgi alanları belirlenen kitlenin bilinmesi gereken unsurlarındandır. Hedef kitlenin ilgisini çekmek adına anket yapılabilir. Ve hatta özel günlerde verilen hediyelerle birçok kişi çekilebilir.

Sosyal Medya Yönetiminde İçeriklerin Yönetimi

Arama motorlarında üst sıralarda çıkma kaliteli sosyal medya yönetimi ile sağlanır. Bunu başarabilmek adına özgün ve kaliteli içeriklere sahip olmak şarttır. İçerik yönetimi sosyal medya yönetiminin temel yapıtaşlarından biridir. Ve içerik yönetimi güzel bir şekilde yapıldığında hedef kitleyi çekmek de daha kolay olacaktır.

Sosyal Medya Yönetiminde Rakip Analizi

Sosyal medya yönetiminde bir diğer dikkat dilmesi gereken husus rakip kuruluşların sosyal medyadaki durumlarını incelemektir. Rakip firmaların hareketleri güncel olarak takip edilmeli ve onlardan daha çarpıcı gönderiler paylaşılmalıdır. Sosyal medya hesaplarını rakiplerden daha aktif ve dolu içeriklerle kullanmak çok önemlidir.

Sosyal Medyada Reklam Yapmak

Artık hemen hemen her marka, şirket reklamlarını internet üzerinden yapmaktadır. Arama motorları reklamları yetersiz kalacağı için sosyal medya hesaplarından da reklam yapılmalıdır. Bu sayede markayı çok daha fazla kişiye tanıtma fırsatı bulunur.

Creatif Çözümler İçin

Plato Yazılım
Daha Fazla